Тиждень сім`ї

2018-05-03

/Files/images/den_dovkllya/SAM_0218.JPG

/Files/images/smya/SAM_0200.JPG/Files/images/smya/SAM_0223.JPG Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Від батьків діти пізнають перші життєві істини, наслідують зразки поведінки, вчаться оцінювати різні події, набувають досвіду стосунків з іншими людьми.

З метою зміцнення сім’ї, емоційного зближення дорослих і дітей, розвитку в них спільних духовних інтересів, поліпшення педагогічної взаємодії педагогів з батьками та учнів, в Новоданилівській школі

/Files/images/smya/SAM_0197.JPGвідповідно до плану заходів, робота була спрямована за такими напрямками: організаційно-методична робота, робота з педагогами, робота з дітьми, робота з батьками.

У проведенні Тижня сім’ї взяли участь учні , вчителі та батьки школи.

/Files/images/smya/SAM_0196.JPGУ рамках/Files/images/smya/SAM_0192.JPGпроведення Тижня сім’ї в школі проводилась така навчально-виховна робота:/Files/images/smya/SAM_0223.JPG

/Files/images/smya/SAM_0182.JPGкруглий стіл «Гострі кути сімейного кола» батьки та учні 8-10 класу, відповідальна; Верба Н А.

- усний журнал «Знання ,родина, Батьківщина-безцінний скарб мого життя» для учнів 5 класів; відповідальний Єршик Я.О.

/Files/images/smya/SAM_0181.JPG- свято в родинному колі «Любов до книги –шлях до мудрості» батьки та учні 2 класу, відповідальні; Іваськевич В.І.,Савенко Н.І.

- святковий концерт присвячений Дню Матері . Учні 1-11 класів ,вчителі та батьки ,відповідальні; Іваськевич В.І. Пронченко С.О. Савченко Н.І.

/Files/images/smya/SAM_0179.JPG- до дня матері провели інтервю «Мама для мене – друг і порадник,помічник найкраща людина у світі» для учнів 1-4 класів ; відповідальні президент школи Капуст Софія , Іваськевич В.І.

- виставка малюнків «Щаслива родина – міцна сім’я» від учнів 1-9 класів ; відповідальні Іваськевич В.І. Пронченко С.О.

/Files/images/smya/SAM_0178.JPG- «Відверта розмова» -інтерактивне заняття з дітьми та батьками . Для учнів 8 класу ; відповідальна Бровченко Л.О.

- «Родинне дерево моєї сімї» творчий конкурс для учнів 2-11класів.

- виховні години «Шануймо свою родину» для 1-11 класів ; відповідальні класні керівники./Files/images/smya/SAM_0162.JPG

/Files/images/smya/SAM_0501.JPG